Szolár házszámfény - rozsdamentes acélból - hidegfehér LED - 18 x 20 cm
Ár:
3.990 Ft
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
13%
Egy csomagban ennyi db termék van:
Ennyi CSOMAGOT fogunk a kosárba helyezni:
Szolár házszámfény - rozsdamentes acélból - hidegfehér LED - 18 x 20 cm
Ár:
3.990 Ft
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
13%
| Várható szállítás: | 2026. május 18. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Szerezhető hűségpontok: | 175 |
| Cikkszám: | 11446C |
|
Elegáns szolár házszám fény, ami minden bejáratot különlegessé varázsol. A felső megvilágítású, szabadon lógó plexi lemezre akár 3 jegyű szám is elfér, így házszáma éjszaka, rossz látási viszonyok között is leolvasható marad. Az csomagban lévő öntapadós számok közül tetszés szerint kiválaszthatja az Önnek szükségeset! |
|
Paraméterek
| Fényforrás | 5 LED-ből álló szalag |
| LED fényereje | 12 lumen |
| Tápellátás | 1 x AA 1,2 V 600 mAH akkumulátor (tartozék) |
| Mérete | 22 x 16,5 x 5 cm |
| Plexi mérete | 22 x 10 x 0,4 cm |
| Rögzítés | 2 csavar, 2 tipli (tartozék) |
| Csavartávolság | 190 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
3.620 Ft
2.990 Ft
(2.354 Ft + ÁFA)
17%
