Trixline LED panel kerek beépíthető 6W melegfehér
Ár:
1.190 Ft
(937 Ft + ÁFA)
Egy csomagban ennyi db termék van:
Ennyi CSOMAGOT fogunk a kosárba helyezni:
Trixline LED panel kerek beépíthető 6W melegfehér
Ár:
1.190 Ft
(937 Ft + ÁFA)
| Várható szállítás: | 2026. május 15. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Szerezhető hűségpontok: | 60 |
| Cikkszám: | BCT-01969 |
|
A modern belső terekben gyakran alkalmaznak úgynevezett süllyesztett lámpákat. TRIXLINE LED mennyezeti panel - kerek 6W ideális választás. Szemnek kellemes meleg fehér lámpa, minden beltéri helyre jó választást. A LED panelt gipszkartonba süllyesztve tervezték. Gyors és egyszerű telepítéssel rendelkezik.
|
|
Paraméterek
| garancia | 2Év |
| teljesítmény | 6W |
| fényáram (lumenek) | 528lm |
| színhömérséklet | 2700K |
| méretek | Ø120x15mm |
| élettartam | 50000 óra |
| sugárzási szög | 180° |
| anyaga | Aluminium |
| csomagolás(db) | 1/40 |
| energiahatékonysági osztály | A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
